Melania Trump Memorabilia-veiling eindigt ver onder startbod van $ 250K

  • De voormalige first lady zette een hoed, een aquarel en een NFT op de veiling.
  • De items werden woensdag verkocht voor het equivalent van $ 162.144, ver onder haar richtprijs van $ 250.000.
  • Biedingen werden alleen geaccepteerd in de Solana-cryptocurrency, maar de prijs crashte tijdens de veiling met 40%.

Voormalig first lady Melania Trump’s veiling van memorabilia van het Witte Huis eindigde woensdagochtend, met slechts vijf biedingen die allemaal niet voldeden aan haar startbod.

Trump heeft op 11 januari drie “one-of-a-kind” items geveild, namelijk een witte Hervé Pierre-hoed, een gesigneerde aquarel van Trump door de kunstenaar Marc-Antoine Coulon en een non-fungible token (NFT) versie van de tekening.

Kopers konden alleen bieden met de Solana-cryptocurrency, maar de waarde van de token crashte met 40% terwijl de veiling actief was.

De ontvangen items: slechts vijf biedingenelk met een minimum van 1.800 Solana-tokens.

Op het moment dat de veiling op woensdagochtend eindigde, waren die tokens in totaal $ 162.144 waard – ver onder de richtprijs van $ 250.000 van Trump.

Vertegenwoordigers van Trump reageerden niet onmiddellijk op het verzoek van Insider om commentaar.

De waarde van het hoogste Solana-bod bereikte op een gegeven moment $ 275.000 voordat de prijs crashte, De Washington Post meldde. En op een gegeven moment op dinsdag ging het bieden vijf uur lang offline, zei The Post.

Troef eerder geveild NFT’s van een schilderij van haar ogen, ook door Coulon, voor $ 150.

Een deel van de opbrengst van beide veilingen gaat volgens de website van Trump naar een goed doel om pleegkinderen te helpen.

De witte hoed die eerder deze maand werd geveild, werd gedragen door Trump tijdens het staatsbezoek van de Franse president Emmanuel Macron aan de VS in april 2018.

“Sinds 2018 staat deze op maat ontworpen hoed symbool voor het Franse staatsbezoek aan het Witte Huis. Nu is het tijd voor iemand die nieuw is om dit deel van de geschiedenis te koesteren”, aldus het kantoor van Trump. getweet.

creditSource link

ZIE JE GEDACHTEN

Laat een reactie achter

Technluxury.com
Logo
Enable registration in settings - general
Vergelijk items
  • Totaal (0)
Vergelijken
0
Shopping cart